Name Function Phone Email Working days
Beer, de P.T. (Paul) Co-directeur AIAS & Bijzonder hoogleraar op de Henri Polak leerstoel voor arbeidsverhoudingen Mo/Tu: 020 624 11 66
We/Th/Fr: 020 525 7128
p.t.debeer@uva.nl We, Th, Fr
Besamusca, J. (Janna) Promovenda 020 525 7386 J.Besamusca@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Cremers, J.M.B. (Jan) Senior researcher/project manager +31 20 5257216 or +31 13 4668334 j.cremers@uva.nl Th
Eshuis, W.A. (Wim) 020-525 3637 w.a.eshuis@uva.nl
Gielen, A.H.M. (Ad) Financial Officer 020 525 7212 a.h.m.gielen@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Griffith, A.D.E. (Anüska) Management Assistant 020 525 5673 A.D.E.Griffith@uva.nl Mo, Tu, Th
Grunell, M. (Marianne) Researcher 020 525 2386 M.Grunell@uva.nl Mo, Tu, Th
Haafkens, J.A. (Joke) Senior researcher 020 525 6137 j.a.haafkens@uva.nl Mo, Th, Fr
Heuvel, van den N.A. (Nick) Coordinator 020 525 7216 n.a.vandenheuvel@uva.nl Th, Fr
Hogenhout, C. (Claire) Jr. onderzoeker/onderwijsmedewerker 020 525 7169 c.hogenhout@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Jong, de E. (Eelco) Student assistent e.dejong2@uva.nl
Kaandorp, C.S. (Casper) Programmeur 020 525 7131 c.s.kaandorp@uva.nl Mo, Tu, We, Fr
Kaar, van het R.H. (Robbert) Researcher 020 525 3962 R.H.vanhetKaar@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Keune, M.J. (Maarten) Co-Director AIAS & Professor of Social Security and Labour Relations 020 525 4291 m.j.keune@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Klaveren, van M. (Maarten) Researcher 020 525 7219 m.vanklaveren@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Lieberton, A. (Angelique) Office manager 020 525 5672 a.lieberton@uva.nl Tu, We, Th
Meerman, M.G.M. (Martha) Lector / Coordinator AIAS teaching courses 020 525 5234 / 020 595 2514 m.g.m.meerman@uva.nl We
Osse, P.C. (Paulien) Director Wage Indicator Foundation / Stichting Loonwijzer +31 (0)653977695 paulien@wageindicator.org Mo, Tu, We, Th, Fr
Owens, D. (Declan) Buitenpromovendus declanowens@gmail.com
Payton, M.N. (Noëlle) Researcher +31 (0)20 525 5892 m.n.payton@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Pedraza García, de P. (Pablo) Onderzoeker 020 525 4196 p.depedraza@uva.nl
Ramos Martin, N.E. (Nuria) University Lecturer / researcher 020 525 2255 N.E.RamosMartin@uva.nl Tu, Th
Rauseo, A. (Angela) +39 05920566060 rauseide@live.it
Ruitenberg, J.F. (Justine) Gast onderzoeker jruitenberg@inspectieSZW.nl
Salverda, W. (Wiemer) Special chair Labour Market and Inequality (at AMCIS UvA) 020 525 4123 w.salverda@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Sasayama, H. (Haruka) Gast h.sasayama@uva.nl
Sol, C.C.A.M. (Els) Researcher 020 525 3633 C.C.A.M.Sol@uva.nl Tu, We, Th
Steinmetz, S. (Stephanie) Researcher 020 525 2541 S.M.Steinmetz@uva.nl
Stevenson, S.M. (Sean) Research Assistant 020 525 7139 sean.stevenson@uva.nl Th
Strockmeijer, A.W. (Anita Wilma) A.W.Strockmeijer@uva.nl
Tanwar, J. (Jagriti) + 46 18 471 2620 jagriti.tanwar@gender.uu.se
Thijs, C. (Claartje) PhD c.thijs@mensenrechten.nl
Tijdens, K.G. (Kea) Research coordinator 020 525 4347 k.g.tijdens@uva.nl Mo, Tu, Th, Fr
Tros, F.H. (Frank) Onderzoeker 020-525 7210 F.H.Tros@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Verhoeff, A.A. (Arjen) Gast onderzoeker verhoeff@awvn.nl
Zerain, A. (Alejandro) Student assistent a.zeraincollet@uva.nl
 
| More