Name Function Phone Email Working days
Beentjes, M. (Marieke) PhD 020 525 7129 m.r.beentjes@uva.nl Mo, Th, Fr
Beer, de P.T. (Paul) Co-directeur AIAS & Bijzonder hoogleraar op de Henri Polak leerstoel voor arbeidsverhoudingen Mo/Tu: 020 624 11 66
We/Th/Fr: 020 525 7128
p.t.debeer@uva.nl We, Th, Fr
Berntsen, L.E. (Lisa) Gast onderzoeker L.E.Berntsen@rug.nl
Besamusca, J. (Janna) Promovenda 020 525 7386 J.Besamusca@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Cremers, J.M.B. (Jan) Senior researcher/project manager + 31 20 525 7216 j.cremers@uva.nl Mo, Tu, We
Gielen, A.H.M. (Ad) Financial Officer 020 525 7212 a.h.m.gielen@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Griffith, A.D.E. (Anüska) Management Assistant 020 525 5673 A.D.E.Griffith@uva.nl Mo, Tu, Th
Grunell, M. (Marianne) Researcher 020 525 3924 M.Grunell@uva.nl Mo, Tu, Th
Haafkens, J.A. (Joke) Senior researcher 020 525 6137 j.a.haafkens@uva.nl Mo, Th, Fr
Haar, ter B.P. (Beryl) Onderzoeker 020 525 7363 B.P.terHaar@uva.nl
Heuvel, van den N.A. (Nick) Coordinator 020 525 7216 n.a.vandenheuvel@uva.nl Th, Fr
Hogenhout, C. (Claire) Jr. onderzoeker/onderwijsmedewerker 020 525 7169 c.hogenhout@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Hollanders, D.A. (David) Onderzoeker 020 525 7205 D.A.Hollanders@uva.nl Tu, Th
Kaandorp, C.S. (Casper) Programmer 020 525 7131 c.s.kaandorp@uva.nl Mo, Tu, We, Fr
Kaar, van het R.H. (Robbert) Researcher 020 525 3962 R.H.vanhetKaar@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Keune, M.J. (Maarten) Director AIAS & Professor of Social Security and Labour Relations 020 525 4291 m.j.keune@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Klaveren, van M. (Maarten) Researcher 020 525 7219 m.vanklaveren@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Koster, F. (Ferry) Associate professor/Researcher +31(0)10-408 2231 Th
Kuiper, S.H. (Sijbren) Onderzoeker 020 525 4196 s.h.kuiper@uva.nl Mo, Tu, Th, Fr
Lieberton, A. (Angelique) Office manager 020 525 5672 a.lieberton@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Meerman, M.G.M. (Martha) Lector / Coordinator AIAS teaching courses 020 525 5234 / 020 595 2514 m.g.m.meerman@uva.nl We
Paskov, M. (Marii) PhD +31 (0) 20 525 3705 m.paskov@uva.nl
Pedraza García, de P. (Pablo) Onderzoeker 020 525 4196 p.depedraza@uva.nl
Ramos Martin, N.E. (Nuria) University Lecturer / researcher 020 525 2255 N.E.RamosMartin@uva.nl Tu, Th
Ruitenberg, J.F. (Justine) Gast onderzoeker j.f.ruitenberg@uva.nl
Salverda, W. (Wiemer) Special chair Labour Market and Inequality (at AMCIS UvA) 020 525 4123 w.salverda@uva.nl Mo, We, Th, Fr
Sol, C.C.A.M. (Els) Researcher 020 525 3633 C.C.A.M.Sol@uva.nl Tu, We, Th
Steinmetz, S. (Stephanie) Researcher 020 525 2541 S.M.Steinmetz@uva.nl
Stevenson, S.M. (Sean) Research Assistant 020 525 7139 sean.stevenson@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Strockmeijer, A.W. (Anita Wilma) A.W.Strockmeijer@uva.nl
Thijs, C. (Claartje) PhD c.thijs@mensenrechten.nl
Tijdens, K.G. (Kea) Research coordinator 020 525 4347 k.g.tijdens@uva.nl Mo, Tu, Th, Fr
Tros, F.H. (Frank) Onderzoeker 020-525 7210 F.H.Tros@uva.nl Mo, Tu, We, Th, Fr
Verhoeff, A. (Arjen) Senior adviseur verhoeff@awvn.nl
Visintin, S. (Stefano) Postdoc stefano.visintin@gmail.com
Zwan, van der N.A.J. (Natascha) Postdoc onderzoeker 020 525 7147 N.A.J.vanderZwan@uva.nl Mo, Tu, We, Th
Zwiers, M.D. (Merle) Onderzoeker m.d.zwiers@uva.nl Fr
 
| More